Раздел в процессе обновления

 

ArtAlea.com pilnīgi respektē savu klientu un citu mūsu vietnes apmeklētāju tiesības uz privātumu. Tādēļ mēs veicam visas nepieciešamās darbības, lai aizsargātu jūsu personīgo informāciju. Jebkura personīgā informācija, kuru jūs brīvprātīgi nododat mums tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citiem Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.


Šī privātuma politika kopā ar ArtAlea.com vietnes, tālāk tekstā Portāls vai "mēs”, lietošanas noteikumiem nosaka principus kā Portāla pārvaldītājs rīkojas ar jebkuriem Portāla apmeklētāju personīgajiem datiem, ievāc, apkopo un izmanto tos. Lietojot Portāla lapas, jūs akceptējat kārtību, kas aprakstīta šajā privātuma politikā.


Portālu pārvalda SIA ArtAlea.com. Jūsu personīgā un ne-personīgā informācija tiks nodota SIA ArtAlea.com glabāšanai Latvijas Republikā.

 

Ne-personīgās informācijas izmantošana

Tad, kad jūs pārlūkojat Portālu vai meklējat tajā preces, mēs ievācam dažādu informāciju par jūsu darbībām, iekļaujot tādu informāciju, kā to, kādas preces jūs esat aplūkojuši, ko esat meklējuši, no kādas lapas esat atnākuši, cik ilgi esat lapā uzturējušies, kādu operētājsistēmu un pārlūkprogrammu izmantojat, jūsu ISP un IP adresi. Šī uzkrātā informācija tiek izmantota analīzes un statistikas mērķiem, lai saprastu Portāla lapu trūkumus vai nepilnības. Šī informācija netiek lietojama, lai analizētu konkrētu lietotāju darbības vai identificētu jūs, un tiek izmantota tikai grupētā veidā.


Šī informācija var tikt izmantota, lai apkopotu plašu demogrāfisko informāciju un atpazītu klientu plūsmas modeļus un Portāla lapas izmantošanas aktivitātes. Šī informācija palīdz mums veicināt tirdzniecību, izveidot tīkamu Portāla lapu dizainu un ergonomisku struktūru.

 

Portāls izmanto sīkdadtnes (“cookies”)

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu datoru vai mobilo iekārtu Portāla apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes tīmekļa vietni vai uz citu tīmekļa vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas tīmekļa vietnes atmiņa, ļaujot šai vietnei atcerēties jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties jūsu iestādījumus un uzlabot lietotāja ērtības, personalizējot jūsu, kā lietotāja, pieredzi. Sīkdatnes var kontrolēt un izdzēst. Taču tādā gadījumā jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet Portālu, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt šeit: www.aboutcookies.org.


Portālā tiek izmantotas sīkdatnes, lai atcerētos: vai esat jau piekritis tam, ka mēs Portālā izmantojam sīkdatnes; Portāla lietošanas datu ievākšanai statistikas nolūkos, izmantojot Google Analytics. Google Analytics sīkdatņu izmantošanas mērķis ir tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Ja vēlaties, lai Portāls neiegūst informāciju par jūsu aktivitātēm Portālā, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīks.

 

Personīgās informācijas izmantošana

Klienta personīgo informāciju mēs iegūstam tajā brīdī, kad klients mums pats to piegādā. Kā piemērs, ja jūs reģistrējaties Portālā vai iegādājaties produktu no mums, mēs saņemam jūsu vārdu, uzvārdu, piegādes adresi, telefona numuru, kredītkartes numuru un e-pasta adresi. Līdz ar šīs informācijas iegūšanu, mēs to aizsargājam un neīrējam, nepārdodam vai nedalāmies ar to bez jūsu atļaujas. Mēs izmantojam jūsu personīgo informāciju iekšējām vajadzībām, tādām kā pasūtījuma reģistram, apstrādei un izpildei, kā arī lai informētu par pasūtījuma statusu.

 

Ja būsiet devis piekrišanu un parakstījies jaunumu saņemšanai, jūs laiku pa laikam varat saņemt informāciju no mums par jauninājumiem, jauniem pakalpojumiem vai speciālajiem piedāvājumiem, ko Jūs varētu uzskatīt par vērtīgiem.

 

Mēs izmantojam personīgo informāciju arī mūsu iekšējiem mērķiem, tādiem kā klientu atbalsta nodrošināšana, mūsu produktu un pakalpojumu pārraudzība un izvērtēšana.

 

Lai nodrošinātu maksājumu saņemšanu no saviem klientiem, mēs sadarbojamies ar bankām un maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, kas izmanto klienta personīgus datus maksājuma apstrādei un saņemšanai uz mūsu kontiem.

 

Portālā lietotāju personīgās informācijas aizsargāšana ir ļoti svarīgs uzdevums priekš mums, tādēļ visa informācija, kas tiek sniegta Portālam, t.sk. bet ne tikai kredītkartes numurs u.c., ko aizpildiet pie reģistrācijas, mēs šifrējam izmantojot tā saucamo SSL tehnoloģiju. Šī informācija nav pieejama mūsu darbiniekiem. Mēs nesaglabājam tāda veida informāciju, kā jūsu PIN vai jūsu kredītkartes 3 ciparu aizsardzības kodu. Mēs sekojam līdzi un atbalstam vispārējos nozares apstiprinātos standartus, kas pasargā mums sniegto personas informāciju no neautorizētām pieejām vai izpaušanām, gan maksājuma laikā, gan tajā brīdī, kad mēs šo informāciju saņemam. Tomēr esiet informēti, ka nav tādu 100% drošu pārskaitījuma veidu internetā vai elektronisko datu saglabāšanas veidu. Tādēļ Portāls neuzņemas nekādu atbildību par datu izpaušanu, kas rodas datu pārraides kļūdu dēļ, nesankcionētu trešo personu piekļuves vai citas darbības ar trešajām personām, vai citām darbībām vai bezdarbību.

 

Pārējā informācija

Mums ir tiesības izpaust personīgu un ne-personīgu informāciju par mūsu klientiem tikai SIA “ArtAlea.com” tiesību pārņēmējiem. Turklāt, mums būs nepieciešams atklāt jūsu personīgo informāciju arī situācijās, ja būtu pārkāpts likums un mums būtu jāstājas tiesas priekšā vai mūsu labās cieņas jautājums tiktu aizskarts. Tad jūsu personīgā informācija būtu iespējams nepieciešama, lai izpildītu tiesvedību, tiesas rīkojumu vai tiesas procesu.

 

Portāla lapas var saturēt saites uz citām trešajām personām piederošajām mājas lapām. Mēs neesam atbildīgi par šo personu konfidencialitātes praksi, tādējādi brīdinām Portāla lietotājus būt uzmanīgiem, kad tie pamet Portāla lapu un aicinām iepazīties ar trešajām personām piederošo mājas lapu konfidencialitātes politiku. Šī privātuma politikas noteikumi ir piemērojami tikai informācijai, kas ievākta no Portāla lapām.

 

Mēs izmantojam trešo personu pakalpojumu sniedzējus, kas attiecināms uz reklāmas izvietošanu visā pasaulē. Tās var apkopot anonīmu informāciju par jūsu apmeklējumu Portālā un jūsu mijiedarbību ar mūsu produktiem un pakalpojumiem. Šī anonīmā informācija tiek vākta, izmantojot pikseļu frāzi, kas ir nozares standarta tehnoloģija, ko izmanto lielākā daļa tīmekļu vietnes. Šādos gadījumos mēs neiegūstam par Jums kā lietotāju nekāda personu identificējošu informāciju (piem. nosaukumu, adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi un tml).

 

Izmaiņas privātuma politikā

Šī privātuma politika var tikt mainīta. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta Portālā, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas un attiecas gan uz jaunajiem, gan jau esošajiem Portāla lietotājiem.

 

Iespēja sazināties

Ja jums ir kādi jautājumi saistībā ar šo Portāla privātuma politiku vai jūs neesat vairs ieinteresēts saņemt e-pasta paziņojumus un citu ar mārketinga aktivitātēm saistītu informāciju no mums, lūdzam sazināties ar mums.