The Great Modernists

10.05.2019 - 10.08.2019

About The Event

About The Event

No šī gada 10.maija līdzās multimediālajai izstādei „Izcilie modernisti. No Monē līdz Kandinskim” Rīgā būs apskatāmi arī mākslinieka Edmunda LūčaMāra UpzaraKaspara Perska un Dmitrija Lavrentjeva mākslas darbi.

 

Izstādē būs eksponēti mākslinieku pēdējā desmitgadē radītie mākslas darbi, kas papildina multimediālās izstādes tematisko virzienu. Ekspozīcija parāda, ka modernistu risinātās tēmas un rosinātās diskusijas joprojām ir aktuālas arī laikmetīgajā mākslā un mūsdienu sabiedrībā.

 

Centrālā tēma - cilvēks kā indivīds un viņa brīvība, emocionālās pasaules redzējuma autonomija un reakcija uz ārējās vides apstākļiem un pasaules notikumiem. Mākslinieku izteiksmes valoda nav ierobežojama un pakļaujama; tā ir absolūti brīva radošumā un procesu skaidrojumā.

 

Lai arī ekspozīcijā redzamie darbi ir atšķirīgi izvēlēto māksliniecisko līdzekļu izpausmē, ekspresijā un kompozīcijā, tie visi reflektē par cilvēces humānajām vērtībām un identitātes raksturojumu jautājumiem. Mākslas darbi ir ne tikai attēlošanas darbarīks, bet arī domāšanas un analizēšanas pieeja.

 

Latvijas mākslinieku mākslas darbu eksponēšanu nodrošina mākslas platforma ARTALEA.COM sadarbībā ar R.EVOLUTION.

 

Pilnu informācija par multimediālo izstādi un biļešu iegādi sk. izstādes „Izcilie modernisti. No Monē līdz Kandinskim” mājas lapā.

 

Where

When

Every day 10 am - 10 pm

Sign up for ArtAlea Events Newsletter


Contact Us